Finalister

NamnLäroanstaltGren
Laura AaltonenTampereen seudun ammattiopisto Tredu307 Klädsömnad
Miika AaltonenKeuda603 CNC-maskinbearbetning
Elias AhlgrénStadin ammatti- ja aikuisopisto208 Spelbranschen
Mila KuussaariStadin ammatti- ja aikuisopisto208 Spelbranschen
Ali AholamiOSAO405 Rörläggning
Janna AhonenKouvolan seudun ammattiopisto KSAO305 Närvårdare
Siiri AhvenainenEkami504 Servitör
Amjed Al-ZahuTampereen seudun ammattiopisto Tredu310 Företagsamhet
Oskari WahlbergTampereen seudun ammattiopisto Tredu310 Företagsamhet
Viljam AlajärviSataedu203 Mediaplanering
Olli AlasaarelaAmmattiopisto LuoviP2 Affärsverksamhet
Mirva AlasjärviLuksia303 Skönhetsvård
Juha AleniusGradia310 Företagsamhet
Sampo VirkkunenGradia310 Företagsamhet
Ilari AntilaOSAO203 Mediaplanering
Charlotte ArmfeltYrkesinstitutet Prakticum310 Företagsamhet
Mayella NymarkYrkesinstitutet Prakticum310 Företagsamhet
Samuli AsikainenKoulutuskeskus Salpaus601 Automationsteknik
Alma AsmundelaGradia303 Skönhetsvård
Sofja-Maria BelikovaStadin ammatti- ja aikuisopisto201 CAD-planering
Jamina BerglundYrkesakademin i Österbotten308 Visuellt försäljningsarbete
Armin BilajacYrkesakademin i Österbotten308 Visuellt försäljningsarbete
Veeti BomanEtelä-Savon ammattiopisto104 Transportlogistik
Elias BraggeKouvolan seudun ammattiopisto KSAO602 Elektronik och robotik
Nea BrosseauLapin koulutuskeskus REDU312 Turism
Venla KiiskinenLapin koulutuskeskus REDU312 Turism
Blert BullatovciStadin ammatti- ja aikuisopisto302 Frisering
Amanda BäckmarkYrkesinstitutet Prakticum502 Kock
Matilda SandeYrkesinstitutet Prakticum502 Kock
Kim DahlgrenAmmattiopisto SpesiaP2 Affärsverksamhet
Benjamin SundlinVamia310 Företagsamhet
Hampus EnlundVamia310 Företagsamhet
Lassi JylhänkangasStadin ammatti- ja aikuisopisto208 Spelbranschen
Mika EsselströmStadin ammatti- ja aikuisopisto208 Spelbranschen
Micke EsselströmOmnia201 CAD-planering
Essi FriskYpäjän Hevosopisto309 Hästskötsel
Elias SaarenpääBusiness College Helsinki208 Spelbranschen
Miko GrönroosBusiness College Helsinki208 Spelbranschen
Lari HailiPerho Liiketalousopisto502 Kock
Rohat HirvonenPerho Liiketalousopisto502 Kock
Teemu HaimilahtiKoulutuskeskus Salpaus401 Möbelsnickare
Niko HalmeOmnia301 Kundbetjäning och försäljning
Henna HalonenAmmattiopisto LuoviP2 Affärsverksamhet
Severi HarjuOmnia314 Säkerhetsbranschen
Sarianna HarstelaRiveria601 Automationsteknik
Natalia HatulaKoulutuskeskus JEDU502 Kock
Niina KukkurainenKoulutuskeskus JEDU502 Kock
Pinja HautalaTampereen seudun ammattiopisto Tredu102 Bilskadereparation
Henna-Riikka HeikkiläWinNova501 Bagare-konditor
Nico HeinolaTampereen seudun ammattiopisto Tredu206 Produktion av webbsidor
Jami HelinVamia313 Ekonomiförvaltning
Iiro HiltulaKeski-Pohjanmaan ammattiopisto401 Möbelsnickare
Jussi HintsalaOSAO606 Styckegodsautomation
Santeri TaavitsainenOSAO606 Styckegodsautomation
Eemil HolappaKoulutuskeskus Brahe310 Företagsamhet
Sofia VaresKoulutuskeskus Brahe310 Företagsamhet
Roger SjöblomOptima606 Styckegodsautomation
Valter HolmOptima606 Styckegodsautomation
Krista HolmiOSAO103 Billackering
Saara HonkaOmnia307 Klädsömnad
Jani SimoinenKpedu606 Styckegodsautomation
Sakari HumalajokiKpedu606 Styckegodsautomation
Veera HuomoStadin ammatti- ja aikuisopisto303 Skönhetsvård
Hugo HurmeWinNova314 Säkerhetsbranschen
Henna HurskainenGradia306 Rengöringsservice
Reko HuttunenYlä-Savon ammattiopisto104 Transportlogistik
Juho HynynenYlä-Savon ammattiopisto 406 Elinstallation
Jonne HyttinenGradia407 Husbyggnad
Emma HyväriKoulutuskeskus Brahe203 Mediaplanering
Fredrik HäggmanOptima401 Möbelsnickare
Linda HäggmanOptima501 Bagare-konditor
Anastasia KortemäkiGradia502 Kock
Paavo HämäläinenGradia502 Kock
Niklas HänninenSedu402 Ventilationsinstallation
Ellen HöynäläAmmattiopisto Lappia504 Servitör
Igor IarukOmnia401 Möbelsnickare
Antti IhalainenOSAO405 Rörläggning
Jonatan IhanderKoulutuskeskus Salpaus313 Ekonomiförvaltning
Venla IkonenGradia504 Servitör
Alexandra IllbergCareeria404 Målning, tapetsering och plattsättning
Ossi IlonenVantaan ammattiopisto Varia407 Husbyggnad
Pinja ImmonenAmmattiopisto LuoviP1 Logistik
Iiro Iso-JunnoKoulutuskeskus JEDU605 Plåt och svetsning
Kristian Iso-JunnoKoulutuskeskus Salpaus605 Plåt och svetsning
Eetu IsolaKoulutuskeskus JEDU602 Elektronik och robotik
Juuso JalavaWinNova105 Användning av skogsmaskin
Jeanette JalkanenAxxell206 Produktion av webbsidor
Susanna JanssonTAO Turun Ammattiopistosäätiö404 Målning, tapetsering och plattsättning
Milla JantunenKoulutuskeskus Salpaus311 Djurskötare
Rasmus JokiSASKY401 Möbelsnickare
Eemeli JokinenAmmattiopisto Lappia402 Ventilationsinstallation
Inka JokinenAmmattiopisto LiveP2 Affärsverksamhet
Jose JuvonenRiveria208 Spelbranschen
Topi KorhonenRiveria208 Spelbranschen
Tuukka JylkäsAmmattiopisto Lappia407 Husbyggnad
Mikael JärviVamia606 Styckegodsautomation
Rene LalliVamia606 Styckegodsautomation
Krista JäsperiGradia305 Närvårdare
Reetta JääskeläinenRiveria314 Säkerhetsbranschen
Onni KailaHyria205 Datorer och nätverk
Arttu KaipainenSavon ammattiopisto205 Datorer och nätverk
Emma KajaanOmnia303 Skönhetsvård
Elizaveta KaletckaiaRiveria301 Kundbetjäning och försäljning
Nea KalliaAxxell309 Hästskötsel
Riku KalliokoskiKeski-Pohjanmaan ammattiopisto601 Automationsteknik
Eetu KamulaKoulutuskeskus JEDU605 Plåt och svetsning
Joonas TervonenKainuun ammattiopisto312 Turism
Tiia KananenKainuun ammattiopisto312 Turism
Sampo Kanta-OksaLuksia104 Transportlogistik
Eero KarilaCareeria301 Kundbetjäning och försäljning
Kati KarkkonenGradia304 Floristik
Kiia KarkoskiSavon ammattiopisto308 Visuellt försäljningsarbete
Julia KarlstedtYrkesakademin i Österbotten305 Närvårdare
Emilia KoskinenSataeduP3 Restaurang- och cateringservice
Helena KarppinenSataeduP3 Restaurang- och cateringservice
Emilia KarttunenStadin ammatti- ja aikuisopisto302 Frisering
Sanna-Maria KarvonenSASKY410 Anläggning av grönområde
Hanna KarénTurun ammatti-instituutti102 Bilskadereparation
Iiris KaukonenTampereen seudun ammattiopisto Tredu504 Servitör
Joona KauppilaKoulutuskeskus JEDU605 Plåt och svetsning
Matias KauppinenSedu105 Användning av skogsmaskin
Aleksi KeinonenGradia202 Mediateknik
Jeremia KekkonenOmnia204 Databehandling
Jenni PosioLapin koulutuskeskus REDU502 Kock
Nenna KeränenLapin koulutuskeskus REDU502 Kock
Eetu KeskinenVamia607 Maskinmontering och underhåll
Maija KillströmOmnia312 Turism
Mari MäntysaloOmnia312 Turism
Erica KinnunenHyria313 Ekonomiförvaltning
Santeri KinnunenGradia102 Bilskadereparation
Tuukka KinnunenAmmattiopisto LuoviP1 Logistik
Paulus KiveläOSAO602 Elektronik och robotik
Valtteri KiveläTampereen seudun ammattiopisto Tredu104 Transportlogistik
Kia KleemolaKoulutuskeskus Salpaus311 Djurskötare
Jani KoivulaEkami411 Infrastrukturbyggande
Niilo KojolaSedu405 Rörläggning
Joonas KokkinenGradia104 Transportlogistik
Antton KorhonenGradia602 Elektronik och robotik
Tommi KorhonenSavon ammattiopisto105 Användning av skogsmaskin
Lotta KorpelaSASKY501 Bagare-konditor
Nelli KortelainenEkami504 Servitör
Hilla KotilainenGradia305 Närvårdare
Jasmin SiekkinenKoulutuskeskus JEDU310 Företagsamhet
Nea KoukkaKoulutuskeskus JEDU310 Företagsamhet
Jesse KukkolaKouvolan seudun ammattiopisto KSAO406 Elinstallation
Tatu KumpulainenKoulutuskeskus Salpaus601 Automationsteknik
Delia LukinRiveria208 Spelbranschen
Miko KuokkanenRiveria208 Spelbranschen
Antti KuukasjärviLapin koulutuskeskus REDU105 Användning av skogsmaskin
Riku KuukkanenAmmattiopisto SpesiaP1 Logistik
Ville KuuselaKouvolan seudun ammattiopisto KSAO406 Elinstallation
Kia KuusenperäForssan ammatti-instituutti502 Kock
Nea SaloForssan ammatti-instituutti502 Kock
Vera KuusinenNovida – ammattiopisto ja lukio 303 Skönhetsvård
Aada KyyhkynenCareeria302 Frisering
Ellen KälkäjäOSAO307 Klädsömnad
Jalmari KärkkäinenSavon ammattiopisto104 Transportlogistik
Sanna KärköläAhlman410 Anläggning av grönområde
Marja KärnäSavon ammattiopisto410 Anläggning av grönområde
Jaakko KäyhköGradia204 Databehandling
Meri-Tuuli LaaksonenTurun ammatti-instituutti603 CNC-maskinbearbetning
Tuomas LaikkoTurun ammatti-instituutti603 CNC-maskinbearbetning
Elisa LaineBusiness College Helsinki204 Databehandling
Aura LainpeltoRiveria307 Klädsömnad
Iina LampelaKeski-Pohjanmaan ammattiopisto309 Hästskötsel
Tomi LaurilaHyria406 Elinstallation
Ossi LautamäkiTampereen seudun ammattiopisto Tredu301 Kundbetjäning och försäljning
Sanni LehtiläSataedu303 Skönhetsvård
Eerik LehtimäkiWinNova406 Elinstallation
Helmi LehtoWinNova502 Kock
Liina SaarvaWinNova502 Kock
Onni YlinenKeuda502 Kock
Oskari LehtoKeuda502 Kock
Petteri LeinoLuksia601 Automationsteknik
Sami LeinoKiipulan ammattiopistoP1 Logistik
Jere LeinonenEkami411 Infrastrukturbyggande
Noora LeinonenOSAO410 Anläggning av grönområde
Jasmin LempinenSedu313 Ekonomiförvaltning
Jasper LeppäläAmmattiopisto Lappia201 CAD-planering
Piia LiimattaLivia304 Floristik
Oskari LipoSedu105 Användning av skogsmaskin
Tanja LipponenGradia306 Rengöringsservice
Vili LiukkonenSASKY101 Fordonsteknik
Max LukinYlä-Savon ammattiopisto 411 Infrastrukturbyggande
Aatu NättinenOSAO606 Styckegodsautomation
Juho LukkariOSAO606 Styckegodsautomation
Aron LukkarinenTampereen seudun ammattiopisto Tredu405 Rörläggning
Venny LundbergTampereen seudun ammattiopisto Tredu308 Visuellt försäljningsarbete
Niko LundqvistNovida – ammattiopisto ja lukio 406 Elinstallation
Jani MaaranenRiveria104 Transportlogistik
Ahmed Hameed MajeedOmnia306 Rengöringsservice
Eetu MalkamoHyria205 Datorer och nätverk
Mikko ManninenKoulutuskeskus Salpaus404 Målning, tapetsering och plattsättning
Emilie MantheTurun ammatti-instituutti301 Kundbetjäning och försäljning
Konsta MatikainenKeuda310 Företagsamhet
Lauri NordströmKeuda310 Företagsamhet
Petra MattilaOSAO314 Säkerhetsbranschen
Eeva MertsolaTurun ammatti-instituutti103 Billackering
Valtteri MeurasaloSavon ammattiopisto603 CNC-maskinbearbetning
Jere MoilanenGradia411 Infrastrukturbyggande
Mikko MotinTampereen seudun ammattiopisto Tredu405 Rörläggning
Nailja MoukocRiveria312 Turism
Selina PippuriRiveria312 Turism
Teemu MuttonenOmnia201 CAD-planering
Mia MyllymäkiOSAO304 Floristik
Terhi MyllymäkiKeuda304 Floristik
Ida MyllysCareeria203 Mediaplanering
Viljam MäenpääVamia607 Maskinmontering och underhåll
Justus MäkeläKoulutuskeskus Salpaus607 Maskinmontering och underhåll
Valto MäkeläWinNova601 Automationsteknik
Joni PeltomaaSataeduP3 Restaurang- och cateringservice
Teemu MännistöSataeduP3 Restaurang- och cateringservice
Heini MäättäBusiness College Helsinki301 Kundbetjäning och försäljning
Lenni MäättänenSalon seudun ammattiopisto201 CAD-planering
Salla MörskyVantaan ammattiopisto Varia501 Bagare-konditor
Antti MörtAmmattiopisto SpesiaP1 Logistik
Kah Meh Agatha NaSavon ammattiopisto306 Rengöringsservice
Olivia NabbVamia313 Ekonomiförvaltning
Herkko NenonenEtelä-Savon ammattiopisto401 Möbelsnickare
Leena NiemeläVamia302 Frisering
Jere NiemiKouvolan seudun ammattiopisto KSAO602 Elektronik och robotik
Mirva NiemiKeuda311 Djurskötare
Tomi NieminenTampereen seudun ammattiopisto Tredu202 Mediateknik
Isto NiiranenAmmattiopisto SAMIedu401 Möbelsnickare
Elise NikulaStadin ammatti- ja aikuisopisto307 Klädsömnad
Sakari NilimaaAmmattiopisto Lappia402 Ventilationsinstallation
Nuutti NordlundKeuda314 Säkerhetsbranschen
Iisa VähäkuopusAmmattiopisto LiveP3 Restaurang- och cateringservice
Saritta NymanAmmattiopisto LiveP3 Restaurang- och cateringservice
Jami NäätänenHyria205 Datorer och nätverk
Aada SalminenEtelä-Savon ammattiopisto312 Turism
Emmi OllikainenEtelä-Savon ammattiopisto312 Turism
Aava PallaskiviOmnia301 Kundbetjäning och försäljning
Santeri PalokasStadin ammatti- ja aikuisopisto101 Fordonsteknik
Juho PalomäkiWinNova105 Användning av skogsmaskin
Niko ParkkonenGradia102 Bilskadereparation
Niilo PartanenAmmattiopisto Lappia407 Husbyggnad
Benjam PartioRiveria602 Elektronik och robotik
Ville PelkonenRiveria607 Maskinmontering och underhåll
Hanna PeltomaaKoulutuskeskus Salpaus501 Bagare-konditor
Essi PeltonenSASKY311 Djurskötare
Satu PenttiTampereen seudun ammattiopisto Tredu314 Säkerhetsbranschen
Nicolas PerämäkiTampereen seudun ammattiopisto Tredu104 Transportlogistik
Ilo PesonenLuksia401 Möbelsnickare
Mikko PesonenRiveria607 Maskinmontering och underhåll
Nelli PessinenGradia404 Målning, tapetsering och plattsättning
Elias PietikäinenVAAO205 Datorer och nätverk
Toni PietiläForssan ammatti-instituutti101 Fordonsteknik
Rita PietolaKoulutuskeskus Brahe404 Målning, tapetsering och plattsättning
Aino PihlTurun ammatti-instituutti202 Mediateknik
Emilia PihlavirtaWinNova313 Ekonomiförvaltning
Arvi PirttijärviAmmattiopisto Lappia314 Säkerhetsbranschen
Kiattisak Piw-OnVamia603 CNC-maskinbearbetning
Riku PorrassalmiSASKY101 Fordonsteknik
Asla PorsangerAmmattiopisto LuoviP3 Restaurang- och cateringservice
Sameli PukemaAmmattiopisto LuoviP3 Restaurang- och cateringservice
Taru PuputtiCareeria203 Mediaplanering
Essi RäisänenAmmattiopisto LuoviP3 Restaurang- och cateringservice
Petra PursiniemiAmmattiopisto LuoviP3 Restaurang- och cateringservice
Leevi PutkonenGradia402 Ventilationsinstallation
Emilia PuumalainenAmmattiopisto Lappia404 Målning, tapetsering och plattsättning
Santtu PyöräläOSAO411 Infrastrukturbyggande
Tuulia PäivärintaTampereen seudun ammattiopisto Tredu307 Klädsömnad
Kaisa PölkkiAmmattiopisto SpesiaP2 Affärsverksamhet
Hugo PöyryEtelä-Savon ammattiopisto105 Användning av skogsmaskin
Celina RabbVamia313 Ekonomiförvaltning
Leimu RaittinenTampereen seudun ammattiopisto Tredu206 Produktion av webbsidor
Cassandra RandströmAxxell309 Hästskötsel
Kristian RannikkoTampereen seudun ammattiopisto Tredu103 Billackering
Kalle RantakupariAmmattiopisto Lappia402 Ventilationsinstallation
Aino RaunioKoulutuskeskus Salpaus305 Närvårdare
Kristian RautiainenAmmattiopisto LiveP1 Logistik
Eetu RavanttiAmmattiopisto Lappia405 Rörläggning
Calle RepoSataedu208 Spelbranschen
Jimi VihinenSataedu208 Spelbranschen
Aleksi ReponenGradia411 Infrastrukturbyggande
Anita ReunanenLivia410 Anläggning av grönområde
Tiia RiskuVamia301 Kundbetjäning och försäljning
Taina RonkainenYlä-Savon ammattiopisto 309 Hästskötsel
Mila RusilaOmnia410 Anläggning av grönområde
Tommi RytkönenKeuda304 Floristik
Veikka RöyttäAmmattiopisto Lappia405 Rörläggning
Liisi ViikSaimaan ammattiopisto310 Företagsamhet
Tatu SaareksSaimaan ammattiopisto310 Företagsamhet
Anton SaarelainenTurun ammatti-instituutti402 Ventilationsinstallation
Ellinora SaarinenKiipulan ammattiopistoP2 Affärsverksamhet
Juho SaastamoinenSavon ammattiopisto603 CNC-maskinbearbetning
Oona SainioVamia302 Frisering
Juuso SalmiHyria205 Datorer och nätverk
Joona SalminenTurun ammatti-instituutti102 Bilskadereparation
Sandra SalminenLapin koulutuskeskus REDU504 Servitör
Eetu SaloRiveria410 Anläggning av grönområde
Noora SaloPerho Liiketalousopisto308 Visuellt försäljningsarbete
Ira SarkamaKoulutuskeskus Salpaus311 Djurskötare
Josefiina SattoTAO Turun Ammattiopistosäätiö404 Målning, tapetsering och plattsättning
Niina SavistoTampereen seudun ammattiopisto Tredu302 Frisering
Alina SharapovaRiveria303 Skönhetsvård
Oskari SiermalaKoulutuskeskus JEDU605 Plåt och svetsning
Sakari SiermalaKoulutuskeskus JEDU605 Plåt och svetsning
Sanni-Matilda SiitonenLapin koulutuskeskus REDU504 Servitör
Viljami SillanpääTampereen seudun ammattiopisto Tredu206 Produktion av webbsidor
Mikael SilvennoinenHyria406 Elinstallation
Ida SinisaloStadin ammatti- ja aikuisopisto202 Mediateknik
Essi SippolaOSAO304 Floristik
Mila SiroKeuda311 Djurskötare
Sara SiuruaYlä-Savon ammattiopisto 311 Djurskötare
Fanny SjöblomRiveria404 Målning, tapetsering och plattsättning
Tinja SkottHarjun oppimiskeskus309 Hästskötsel
Saku SoikkeliGradia206 Produktion av webbsidor
Mirva SonninenSavon ammattiopisto103 Billackering
Ronit SoodVantaan ammattiopisto Varia407 Husbyggnad
Jaakko SukuvaaraGradia206 Produktion av webbsidor
Samuli SundellTurun ammatti-instituutti202 Mediateknik
Mikko SyrjäläWinNova102 Bilskadereparation
Saku SyrjäläTampereen seudun ammattiopisto Tredu103 Billackering
Miika SäppiAmmattiopisto LiveP3 Restaurang- och cateringservice
Yin WinAmmattiopisto LiveP3 Restaurang- och cateringservice
Miina TaipaleKoulutuskeskus Salpaus305 Närvårdare
Eliza Mae TangposSavon ammattiopisto306 Rengöringsservice
Justiina TarvonenKeski-Pohjanmaan ammattiopisto309 Hästskötsel
Teemu TaskinenRiveria411 Infrastrukturbyggande
Joel TeittinenEtelä-Savon ammattiopisto605 Plåt och svetsning
Lilja TerhoKoulutuskeskus Brahe203 Mediaplanering
Vili TikkanenYSAO205 Datorer och nätverk
Leevi ToivonenGradia407 Husbyggnad
Joonatan ToivonojaHyria205 Datorer och nätverk
Marjaana TuohimaaVamia303 Skönhetsvård
Topi TuononenRiveria406 Elinstallation
Tuuli TuovinenEtelä-Savon ammattiopisto302 Frisering
Sakke TurunenRASEKO101 Fordonsteknik
Pyry TynkkynenRiveria411 Infrastrukturbyggande
Katri TyrkköSASKY309 Hästskötsel
Mari TyykiläWinNova305 Närvårdare
Joonas TölliKoulutuskeskus JEDU605 Plåt och svetsning
Erika UkkonenSavon ammattiopisto305 Närvårdare
Jesse UkkonenEtelä-Savon ammattiopisto105 Användning av skogsmaskin
Konsta ValkamaTampereen seudun ammattiopisto Tredu101 Fordonsteknik
Ville ValkonenEtelä-Savon ammattiopisto101 Fordonsteknik
Sakari ValliusRiveria313 Ekonomiförvaltning
Jonne VarisRiveria103 Billackering
Jonna VehmanenTurun ammatti-instituutti501 Bagare-konditor
Emma VehtariKoulutuskeskus Salpaus306 Rengöringsservice
Valtteri VerronenKeski-Pohjanmaan ammattiopisto206 Produktion av webbsidor
Viljami ViheläKoulutuskeskus JEDU407 Husbyggnad
Waltteri ViittanenPerho Liiketalousopisto204 Databehandling
Kia VinqvistGradia307 Klädsömnad
Jetro VirtaSavon ammattiopisto101 Fordonsteknik
Iisak VoimaVamia407 Husbyggnad
Maija VuonokariLapin koulutuskeskus REDU501 Bagare-konditor
Petra VäisänenEtelä-Savon ammattiopisto302 Frisering
Roni VäisänenStadin ammatti- ja aikuisopisto314 Säkerhetsbranschen
Tiia VäänänenEtelä-Savon ammattiopisto501 Bagare-konditor
Lilja WotschkeYlä-Savon ammattiopisto 311 Djurskötare
Kiia YlönenGradia304 Floristik
Anna ZaychenkoPerho Liiketalousopisto312 Turism
Sirinthip ItthikunPerho Liiketalousopisto312 Turism
Sabine ZinckLivia304 Floristik
Maria ÅsvikVamia204 Databehandling
Jertta ÖsterlundOSAO504 Servitör

Evenemangets huvudsamarbetspartners

  • Lapin koulutuskeskus Redun logo. Linkki Redun verkkosivuille.
  • Ammattiopisto Lappian logo. Linkki Lappian verkkosivuille.
  • Koulutuskeskus Jedun logo. Linkki Jedun verkkosivuille.
  • Oulun Palvelualan Opiston logo. Linkki OPAO:n verkkosivuille.
  • Ammattiopisto Luovin logo. Linkki Luovin verkkosivuille.
  • Suomen Diakoniaopiston logo. Linkki Suomen Diakoniaopiston verkkosivuille.
  • Skills Finlandin logo, linkki Skills Finlandin verkkosivuille.