Kontaktuppgifter

Tävlingsledare

Sauli Jaara

sauli.jaara@osao.fi

040 033 0587

Tävlingschef

Petri Heikkinen

petri.heikkinen@osao.fi

050 512 4949

Kommunikationschef

Marsa Jurvakainen

marsa.jurvakainen@osao.fi

050 336 6704

Kommunikationsplanerare

Johanna Pelkonen

johanna.pelkonen@osao.fi

050 575 1478

Mästare-assistent

Päivi Forsman

paivi.forsman@osao.fi

050 349 7164

Samarbetskoordinator

Irene Lankila

irene.lankila@osao.fi

050 517 6410

Evenemangsansvarig

Sisko Kinnunen

sisko.kinnunen@osao.fi

050 091 2776

Mästare-koordinator,
internationell tävlare

Anna-Kaisa Airaksinen

anna-kaisa.airaksinen@osao.fi

040 631 3382

Mästare-koordinator

Merja Paloniemi

merja.paloniemi@osao.fi

050 594 9182

Kontorassistent,
student

Kia Kauppi

kia.kauppi@osao.fi

050 302 8366

Kommunikationsassistent,
student

Laura Mäki

laura.maki@osao.fi

050 462 1857

Kommunikationsassistent,
student

Jasper Laakkonen

jasper.laakkonen@osao.fi

050 597 8780

Mästare-kontoret

Kotkantie 1 F 3

90250 Oulu

taitaja2021@osao.fi

Evenemangets huvudsamarbetspartners

  • Lapin koulutuskeskus Redun logo. Linkki Redun verkkosivuille.
  • Ammattiopisto Lappian logo. Linkki Lappian verkkosivuille.
  • Koulutuskeskus Brahen logo. Linkki Brahen verkkosivuille.
  • Koulutuskeskus Jedun logo. Linkki Jedun verkkosivuille.
  • Oulun Palvelualan Opiston logo. Linkki OPAO:n verkkosivuille.
  • Ammattiopisto Luovin logo. Linkki Luovin verkkosivuille.
  • Suomen Diakoniaopiston logo. Linkki Suomen Diakoniaopiston verkkosivuille.
  • Skills Finlandin logo, linkki Skills Finlandin verkkosivuille.