Contact

Competition Director

Sauli Jaara

sauli.jaara@osao.fi

+358 40 033 0587

Competition Manager

Petri Heikkinen

petri.heikkinen@osao.fi

+358 50 512 4949

International Affairs Specialist
International guests and seminar

Merja Paloniemi

merja.paloniemi@osao.fi

+358 50 594 9182

Communications Manager

Marsa Jurvakainen

marsa.jurvakainen@osao.fi

+358 50 336 6704

Communications Planner

Johanna Pelkonen

johanna.pelkonen@osao.fi

+358 50 575 1478

Taitaja Assistant

Päivi Forsman

paivi.forsman@osao.fi

+358 50 349 7164

Partnership Coordinator

Irene Lankila

irene.lankila@osao.fi

+358 50 517 6410

Event Producer

Sisko Kinnunen

sisko.kinnunen@osao.fi

+358 50 091 2776

Taitaja Coordinator

Anna-Kaisa Airaksinen

anna-kaisa.airaksinen@osao.fi

+358 40 631 3382

Office Assistant, student

Kia Kauppi

kia.kauppi@osao.fi

+358 50 302 8366

Communications Assistant, student

Laura Mäki

laura.maki@osao.fi

050 462 1857

Communications Assistant, student

Eija Haaksiluoto

eija.haaksiluoto@osao.fi

050 337 8256

Communications Assistant, student

Hannes Korkiakoski

hannes.korkiakoski@osao.fi

0504001758

Communications Assistant, student

Toni Palmén

toni.palmen@osao.fi

0503260523

Taitaja2021 Office

Kotkantie 1 F 3

90250 Oulu

taitaja2021@osao.fi

Main event partners

  • Lapin koulutuskeskus Redun logo. Linkki Redun verkkosivuille.
  • Ammattiopisto Lappian logo. Linkki Lappian verkkosivuille.
  • Koulutuskeskus Jedun logo. Linkki Jedun verkkosivuille.
  • Oulun Palvelualan Opiston logo. Linkki OPAO:n verkkosivuille.
  • Ammattiopisto Luovin logo. Linkki Luovin verkkosivuille.
  • Suomen Diakoniaopiston logo. Linkki Suomen Diakoniaopiston verkkosivuille.
  • Skills Finlandin logo, linkki Skills Finlandin verkkosivuille.